SDB5100D
Extended
Manufacturer
Kodenshi AUK
MFR.Part #
SDB5100D
JLCPCB Part #
C206839
Package
TO-252-2(DPAK)
Description
1 Independent 100V 10uA@100V 120A 5A 680mV@5A TO-252-2(DPAK) Schottky Diodes ROHS