SBSGC1000154MXB
Extended
Manufacturer
Knowles
MFR.Part #
SBSGC1000154MXB
JLCPCB Part #
C1532657
Package
1812
Description
-55℃~+125℃ 100V 10A 150nF X7R ±20% 1812 Feed Through Capacitors ROHS