6560N820J602LE
MFR.Part #
6560N820J602LE
JLCPCB Part #
C1649065
Package
Plugin,P=17.3mm
Description
17.3mm 6kV 82pF C0G ±5% 插件,P=17.3mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS