6560N222J602LE
Extended
Manufacturer
Knowles
MFR.Part #
6560N222J602LE
JLCPCB Part #
C1649359
Package
Plugin,P=17.3mm
Description
17.3mm 2.2nF 6kV C0G ±5% 插件,P=17.3mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS