4540N102J103LE
Extended
Manufacturer
Knowles
MFR.Part #
4540N102J103LE
JLCPCB Part #
C1649223
Package
Plugin,P=12.2mm
Description
10kV 12.2mm 1nF C0G ±5% 插件,P=12.2mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS