0805Y1000102MXTE01
Extended
Manufacturer
Knowles
MFR.Part #
0805Y1000102MXTE01
JLCPCB Part #
C7154352
Package
0805
Description
-55℃~+125℃ 100V 1nF 300mA X7R ±20% 0805 Feed Through Capacitors ROHS