KCQP1222FLB
MFR.Part #
KCQP1222FLB
JLCPCB Part #
C49450671
Package
Plugin,P=5mm
Description
-40℃~+85℃ 100V 2.2nF 插件,P=5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS