TSE36341-050D542DE-R1500
Extended
Manufacturer
Khon
MFR.Part #
TSE36341-050D542DE-R1500
JLCPCB Part #
C49174531
Package
SMD
Description
-40℃~+85℃ 12V 3.5mm 50mA 5mm 6mm Gull Wing No Rectangular Button SPST Surface Mount,Vertical Without Bracket SMD Tactile Switches ROHS