TSA06141-165B332CA-3C00
MFR.Part #
TSA06141-165B332CA-3C00
JLCPCB Part #
C46878645
Package
DIP-4P,8.2x7.6mm
Description
-25℃~+70℃ 12V 16.5mm 50mA 7.6mm 8.2mm No PC Pin Round Button SPST Through Hole Without Bracket DIP-4P,8.2x7.6mm Tactile Switches ROHS