TSA06231-073B312CA
MFR.Part #
TSA06231-073B312CA
JLCPCB Part #
C49174437
Package
弯插-4P,7.4x6.2mm
Description
-25℃~+70℃ 12V 50mA 6.2mm 7.3mm 7.4mm No PC Pin Right Angle Round Button SPST With Bracket 弯插-4P,7.4x6.2mm Tactile Switches ROHS