TSW06122-050B333DA
Extended
Manufacturer
Khon
MFR.Part #
TSW06122-050B333DA
JLCPCB Part #
C49174536
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 12V 50mA 5mm 6.1mm 6.1mm No PC Pin Round Button SPST Through Hole Without Bracket Plugin Tactile Switches ROHS