TSA06131-125B512BA
MFR.Part #
TSA06131-125B512BA
JLCPCB Part #
C49174352
Package
Plugin-4P,6.1x6.1mm
Description
-25℃~+70℃ 12.5mm 12V 50mA 6.1mm 6.1mm No PC Pin Round Button SPST Through Hole Without Bracket Plugin-4P,6.1x6.1mm Tactile Switches ROHS