KT16-1750DL
Extended
Manufacturer
Keter
MFR.Part #
KT16-1750DL
Description
0.8mm 1.75A 100A 102Ω 16V 23mm 29mΩ 3.6A 3.9mm 5s - Resettable Fuses ROHS