KT60-0500B
Extended
Manufacturer
Keter
MFR.Part #
KT60-0500B
JLCPCB Part #
C2931929
Package
Plugin,P=5.1mm
Description
1.17Ω 1A 40A 420mΩ 4s 500mA 60V 插件,P=5.1mm Resettable Fuses ROHS