MPB474J2V2701
MFR.Part #
MPB474J2V2701
JLCPCB Part #
C2928856
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-40℃~+100℃ 470nF 750V ±5% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS