MMKP153J3C1501
MFR.Part #
MMKP153J3C1501
JLCPCB Part #
C557498
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+100℃ 1.6kV 15nF ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS