MPB225J2G2701
MFR.Part #
MPB225J2G2701
JLCPCB Part #
C5116051
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-40℃~+100℃ 2.2uF 400V ±5% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS