KP335K2G2202
Extended
Manufacturer
KYET
MFR.Part #
KP335K2G2202
JLCPCB Part #
C3019076
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-40℃~+100℃ 3.3uF 400V ±10% 插件,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS