KPESD15VL1BA
Extended
Manufacturer
KUU
MFR.Part #
KPESD15VL1BA
JLCPCB Part #
C42440647
Package
SOD-323
Description
-55℃~+125℃ 15V 200nA 20V 24V、38V 304W@8/20us 30pF 8A@8/20us Bidirectional ESD IEC 61000-4-2 SOD-323 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS