KMSMD200/24
Extended
Manufacturer
KUU
MFR.Part #
KMSMD200/24
JLCPCB Part #
C42441124
Package
1812
Description
-40℃~+85℃ 1.2W 1.7mm 100mΩ 20mΩ 24V 2A 3.41mm 3s 4.73mm 40A 4A 1812 Resettable Fuses ROHS