SMBJ54CA
Extended
Manufacturer
KUU
MFR.Part #
SMBJ54CA
JLCPCB Part #
C5128774
Package
SMB
Description
-55℃~+150℃ 1uA 54V 6.9A 600W 60V 87.1V Bidirectional TVS SMB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS