MBR30150SCT(KTP)
Extended
Manufacturer
KTP
MFR.Part #
MBR30150SCT(KTP)
JLCPCB Part #
C52747989
Package
TO-220
Description
1 Pair Common Cathode 100uA@150V 150V 275A 30A 950mV@15A TO-220 Schottky Diodes ROHS