BSC145N04
Extended
Manufacturer
KTP
MFR.Part #
BSC145N04
JLCPCB Part #
C22436723
Package
PDFN5x6-8L
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 100W 145A 2.889nF 2mΩ@10V 39pF 40V 4V 63nC@10V 950pF N-Channel PDFN5x6-8L MOSFETs ROHS