NRSC4030-220M
MFR.Part #
NRSC4030-220M
JLCPCB Part #
C2762043
Package
SMD,4x4mm
Description
1.3A 1A 225mΩ 22uH Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS