MDE0630-220M
MFR.Part #
MDE0630-220M
JLCPCB Part #
C842901
Package
SMD,7x6.6mm
Description
170mΩ 2.5A 22uH 3A Molded Inductor ±20% SMD,7x6.6mm Power Inductors ROHS