MDCA4020-220M
Extended
Manufacturer
KOHERelec
MFR.Part #
MDCA4020-220M
JLCPCB Part #
C50275459
Package
SMD
Description
1.2A 1.4A 22uH 470mΩ ±20% SMD Power Inductors ROHS