WU732BTTD50L0F
MFR.Part #
WU732BTTD50L0F
JLCPCB Part #
C4553750
Description
-55℃~+155℃ 1W 50mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS