LTR18EZPF1004
MFR.Part #
LTR18EZPF1004
JLCPCB Part #
C5665508
Description
-55℃~+155℃ 1MΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS