WK73S3ATTE6R19F
MFR.Part #
WK73S3ATTE6R19F
JLCPCB Part #
C4004764
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 6.19Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS