RN73R2ATTD3011A25
MFR.Part #
RN73R2ATTD3011A25
JLCPCB Part #
C2566771
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.01kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS