RN73H1ETTP4931B10
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H1ETTP4931B10
JLCPCB Part #
C4259456
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 4.93kΩ 62.5mW Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS