WK73S3ATTE1R3J
MFR.Part #
WK73S3ATTE1R3J
JLCPCB Part #
C3997396
Description
-55℃~+155℃ 1.3Ω 1.5W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS