RN731ETTP3481D50
MFR.Part #
RN731ETTP3481D50
JLCPCB Part #
C3999951
Description
-55℃~+155℃ 3.48kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS