WK73S3ATTE1R13F
MFR.Part #
WK73S3ATTE1R13F
JLCPCB Part #
C4230547
Description
-55℃~+155℃ 1.13Ω 1.5W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS