RN73H2BTTD4481A10
MFR.Part #
RN73H2BTTD4481A10
JLCPCB Part #
C4045605
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.48kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS