WK73S2JTTER365F
MFR.Part #
WK73S2JTTER365F
JLCPCB Part #
C3931370
Description
-55℃~+155℃ 1W 365mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS