WK73S2JTTER287F
MFR.Part #
WK73S2JTTER287F
JLCPCB Part #
C3944617
Description
-55℃~+155℃ 1W 287mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS