HV732BTTD6203D
MFR.Part #
HV732BTTD6203D
JLCPCB Part #
C4269362
Description
-55℃~+155℃ 250mW 620kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS