WK73S2JTTE8R06F
MFR.Part #
WK73S2JTTE8R06F
JLCPCB Part #
C4323718
Description
-55℃~+155℃ 1W 8.06Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS