WK73S2HTTER866F
MFR.Part #
WK73S2HTTER866F
JLCPCB Part #
C4356068
Package
1020
Description
-55℃~+155℃ 1W 866mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1020 Chip Resistor - Surface Mount ROHS