WK73S2HTTER619F
MFR.Part #
WK73S2HTTER619F
JLCPCB Part #
C4348245
Description
-55℃~+155℃ 1W 619mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1020 Chip Resistor - Surface Mount ROHS