SG73P2E1RTTD2672D
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73P2E1RTTD2672D
JLCPCB Part #
C5912009
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 1W 26.7kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS