WK73S2HTTER210F
MFR.Part #
WK73S2HTTER210F
JLCPCB Part #
C3994564
Description
-55℃~+155℃ 1W 210mΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1020 Chip Resistor - Surface Mount ROHS