WK73S2HTTER200F
MFR.Part #
WK73S2HTTER200F
JLCPCB Part #
C2536789
Description
-55℃~+155℃ 1W 200mΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1020 Chip Resistor - Surface Mount ROHS