RN73R2BTTD2150A25
MFR.Part #
RN73R2BTTD2150A25
JLCPCB Part #
C4349299
Description
-55℃~+155℃ 215Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS