WK73S2HTTER162F
MFR.Part #
WK73S2HTTER162F
JLCPCB Part #
C4301353
Description
-55℃~+155℃ 162mΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1020 Chip Resistor - Surface Mount ROHS