WK73S2HTTE6R49F
MFR.Part #
WK73S2HTTE6R49F
JLCPCB Part #
C3927834
Description
-55℃~+155℃ 1W 6.49Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1020 Chip Resistor - Surface Mount ROHS