WK73S2HTTE3R6J
MFR.Part #
WK73S2HTTE3R6J
JLCPCB Part #
C3936657
Description
-55℃~+155℃ 1W 3.6Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1020 Chip Resistor - Surface Mount ROHS