ERJ-B1AG160U
MFR.Part #
ERJ-B1AG160U
JLCPCB Part #
C20024112
Description
-55℃~+155℃ 16Ω 1W Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1020 Chip Resistor - Surface Mount ROHS