WK73S2HTTE15LJ
MFR.Part #
WK73S2HTTE15LJ
JLCPCB Part #
C4220151
Package
1020
Description
-55℃~+155℃ 15mΩ 1W Thick Film Resistor ±5% ±800ppm/℃ 1020 Chip Resistor - Surface Mount ROHS